Kūno aparatinės procedūros

Kavitacija tobulai tinka:

Celiulito gydymui, riebalų susikaupimo pertekliaus sumažinimui, netobulų formų korekcijai, lipomos ardymui, riebalų sluoksnio apimties mažinimui, po liposakcijos operacijos likusių defektų koregavimui.

Procedūros metu:

Nepažeidžiama kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamųjų audinių struktūra. Suardomi gilieji riebaliniai sluoksniai. Formuojamos kūno linijos. Didinamas odos stangrumas ir elastingumas. Gali būti išjudinama nusistovėjusi limfa – pagreitinamas limfos nutekėjimas ir toksinų pašalinimas. Pagerinama mikrocirkuliacija ir atkuriama kraujotaka.

Radiodažnis (termoliftingas) kūnui rekomenduojamas: viso kūno stangrinimui arba atskirų dalių stangrinimui (rankoms, pilvui, sėdmenims ar pan.); randų ir strijų mažinimui; suglebusiam pilvui po gimdymo stangrinti.

Vakuumas - efektyviam celiulito mažinimui; Odai stangrinti ir tonizuoti, odos mitybai ir medžiagų apykaitai gerinti; odos senėjimo procesams lėtinti; kūno apimtims koreguoti, strijoms mažinti (atsiradusioms po gimdymo ar paauglystės laikotarpiu), organizmui išvalyti nuo toksinų ir šlakų.

Poveikis ir rezultatai

Pašalina vietines riebalų sankaupas ir celiulitą, intensyviai stangrina odą, greitina lipolizės procesus, skatina kolageno ir elastino skaidulų sintezę odoje, modeliuoja kūno apimtis, šviesina, lygina strijas, išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų.

Vakuuminis masažas pasižymi ir gydomuoju poveikiu - gerina kraujotaką ir limfos apytaką, aktyvina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis gerina virškinimą ir žarnyno veiklą (darant pilvo srityje), stiprina imuninę sistemą (padidėja leukocitų kiekis kraujyje), šalina nuovargį ir stresą, gerina miegą, atpalaiduoja.

Rezultatai:

Nors jau po pirmos procedūros veido oda tampa pastebimai stangresnė ir lygesnė, sumažėja raukšlių, ilgalaikiam efektui pasiekti ko rekomenduojamas 6-10 procedūrų kursas. Nors dažnai po procedūros nėra jokių nepageidaujamų pojūčių, kartais gali būti nedidelis patinimas, paraudimas. Poveikis yra ypač akivaizdus: gerėja kraujotaka, greitėja riebalų skaidymąsis, šalinamos nereikalingos medžiagos iš organizmo, mažėja celiulitas, veiksmingai gerėja areolinio audinio būklė ir liekninamųjų produktų absorbcija.

a woman laying on a bed with a medical device
a woman laying on a bed with a medical device

Radiodažnis

Radiodažnio (RF) procedūra - saugi, neinvazinė, tačiau ypač efektyvi odos patempimo ir jauninimo procedūra. Procedūros metu radiobangų sukuriama šiluma poodiniame sluoksnyje pasiekia 38-55 laipsnius. Toks terminis efektas veikia spiralės formą praradusias kolageno skaidulas, kurios vėl susitraukia, tuo pačiu patempdamos ir odos karkasą. Be to, procedūros metu stimuliuojama nuosavo kolageno gamyba. Procedūros metu gali būti jaučiama šiluma, lengvas tempimas.

a woman is getting a massager in a room
a woman is getting a massager in a room
a woman in a white shirt and gloves is holding a stethoscopent
a woman in a white shirt and gloves is holding a stethoscopent

Kavitacija

Kavitacija kūnui - tai riebalų ląstelių šalinimas, riebalų deginimas. Tai viena iš veiksmingiausių figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų, kuria gali būti atliekamas ir celiulito gydymas. Jos metu sukeliamos žemo dažnio (25–50 kHz) ultragarso bangos, suformuojančios „sprogstančius“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Jie tarsi „suplėšo“ ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus: 90 proc. jų pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.

Vakuumas su radiodažniu

Vakuuminio masažo metu suaktyvinama limfos ir kraujo apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija, išjudinami net giliausi odos sluoksniai, dėl to mažėja celiulitas ir lygėja oda. Radijo dažnių procedūros metu radijo bangų energija priverčia kolageno skaidulas įsitempti ir sustangrina odą, efektas matomas iš karto. Šiluma skatina metabolinius procesus riebalinėse ląstelėse, gerinama kraujotaka ir limfotaka, todėl mažėja kūno apimtys.

Procedūra nerekomenduojama nėštumo laikotarpiu, maitinant, sergant sunkiomis širdies ligomis.

Procedūra nerekomenduojama - nėštumo ir žindymo metu, esant riebalų apykaitos sutrikimams, esant lėtiniams kepenų ir inkstų susirgimams, esant imuninės sistemos sutrikimams ir kraujotakos pažeidimams, turint atvirų žaizdų ir kitų odos paviršiaus pažeidimų, sergant cukrinis diabete, sergant gimdos mioma, sergant lėtinėmis infekcinėmis ligomis, po pilvo operacijos, kai padidėjęs genetinis jautrumas.

Procedūra nerekomenduojama esant nėštumui, onkologinėms ligoms, karščiavimui, vidaus organų uždegimams, širdies ritmo sutrikimams, nekontroliuojamai arterinei hipertenzijai, odos ligoms, inkstų nepakankamumui, epilepsijai, venų uždegimams, padidėjusiems ir skausmingiems veniniams mazgams, nerekomenduojama atlikti procedūros per menstruacijas.

Limfodrenažinis masažas

Procedūra limfodrenažo aparatu (presoterapija) ne tik efektyvi, bet ir ypač maloni. Limfodrenažas gerina limfos tekėjimą, iš organizmo šalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, gerina ląstelių medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą, mažina riebalų sankaupas.

Limfodrenažas – išsamiai ištirta ir dažnai taikoma procedūra, kuria pasieksite greitų ir pastebimų rezultatų!

Rekomenduojama atlikti:

Esant limfoedemai (galūnių tinimui), venų trombozės profilaktikai, esant „pavargusių kojų“ sindromui, stiprinti kraujo apytakai, celiulitui mažinti, figūrai koreguoti, tonusui pakelti, odos elastingumui ir stangrumui atkurti.

Limfodrenažinio masažo metu:

stiprinamas imunitetas, gerėja odos būklė, dingsta spuogai, mažėja celiulitas, aktyviau šalinami organizmo toksinai, gerėja bendra savijauta, dailėja kūno linijos, lėtėja sėnėjimas, raminama nervų sistema.

Kam limfodrenažinis masažas – nerekomenduojamas? Kadangi ši procedūra yra pakankamai intensyvi, kai kurių organizmo būsenų metu limfodrenažinio masažo atlikti nerekomenduojama. T. y. sergant onkologinėmis ligomis, venų varikoze, tromboflebitu, epilepsija, inkstų ligomis, širdies ligomis, esant nėštumui, odos susirgimams (paūmėjimo fazei)

a woman in a black jacket and jeans sitting on a chair
a woman in a black jacket and jeans sitting on a chair